" />
Opinie
Para młoda:Ewa Ciupa i Arkadiusz Krystek

Ślub: 2017-07-08
Pan Piotr jest godny polecenia zachęcam.Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z nagrania.Pozdrawiam serdecznie.

Para młoda: Agnieszka Paprocka i Russell Croxford

Ślub: 2017-06-03
Super kamerzysta, p. Jurek z tej firmy, dysktretny I bardzo pomocny. Polecam.

Para młoda: Kasia i Piotr Buda

Ślub: 2015-06-13
Wszystko na czas i bardzo profesjonalnie, kamerzysta w czasie pracy niezauważalny, dyskretny. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy innym.

Para młoda: Magda i Daniel Francew

Ślub: 2014-06-14
Jesteśmy bardzo zadowoleni i z Pana kamerzysty i z filmu, który powstał.Wszystko sprawnie,kulturalnie,spokojnie.Film bardzo fajny,wesoły,montaż w ciągu 2 tyg.od wesela.Polecamy Pana Piotra na 100%,pozdrawiamy :) młodzi Małżonkowie i ich rodzice

Para młoda: Surowiec Hanna

Ślub: 02 sierpnia 2013
Bardzo miły pan, sesja przebiegła sprawnie i bez problemów, polecam innym którzy jeszcze nie wybrali i się wahają :)

Para młoda: Łukasz i Małgorzata Sitkiewicz

Ślub: 13 października 2012
Gorąco polecam, miła, fachowa obsługa, ci ludzie znają się na rzeczy,jeszcze raz polecam.

Para młoda: Dorota Chołderna i Mariusz Klonowicz

Ślub: 1 października 2011
Wszystko ok, polecam.

Panna młoda: Justyna Babińska

Ślub: 10 września 2011
Bardzo miła i profesjonalna współpraca. Wszystko wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Film z wesela i z całego przygotowania będzie nam o tym przypominał, kto dla nas uwiecznił te wspaniałe chwile:) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy dalej polecać Tego kamerzystę. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy:-)

Para młoda: Małgorzata Kawczyńska, Łukasz Paprocki

Ślub: 20 sierpnia 2011
Zamówiliśmy standardowe nagranie. Kamerzysta dotarł na czas. Bez pośpiechu. Wszystko ok.

Panna młoda: Joanna Nowak

Ślub: 30 lipca 2011
Piotr to godny polecenia fotograf i kamerzysta. Zdjęcia jakościowo super, czas oczekiwania na zdjęcia i film bardzo szybki…jeszcze nie ochłonęliśmy po weselu, a wspomnienia wróciły na nowo. Filmik z wesela świetny. Naprawdę cała usługa wykonana w skali 1-10 na 10!!! Polecamy gorąco Pana Piotra.

Para młoda: Karolina Wojtczak Michał Grabarczyk

Ślub: 23 lipca 2011
Gorąco polecamy usługi świadczone przez Pana Piotra. Pełen profesjonalizm, płyta ślicznie zmontowana w bardzo krótkim czasie. Pan Piotr jest bardzo sympatyczna osoba, co w dużym stopniu ułatwiło dogranie wszystkich szczegółów. Kontakt przebiegał sprawnie, nie było żadnych komplikacji. Jednym zdaniem właściwa osoba na właściwym miejscu.

Para młoda: Magda i Wojtek Kazimirowicz

Ślub: 18 czerwca 2011
Bardzo fachowe podejscie do sprawy. Doświadczony, profesjonalny kamerzysta, który wie jak się zachować w tak szczególnej dla nas chwili. Gorąco polecamy.

Para młoda: Elżbieta i Maciej

Ślub: 11 czerwca 2011
Chcemy podziękować panu Piotrkowi i kamerzyści za zdjęcia i filmowanie na ślubie i weselu za zrobione prześliczne zdjęcia i filmiki które są przecudowne każde mu się podobają i bardzo wszystkim polecam pana Piotra JEST SUPER FOTOGRAFEM POLECAM POZDROWIENIA ELA MACKIEM .Z. POLECAMY BARDZO JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY

Para młoda: Agata Golisz i Aleksander Głowacki

Ślub: 30 kwietnia 2011
Zdjęcia śliczne,film również, pełen profesjonalizm.

Para młoda: Marta Ossowska, Wojciech Kaczor

Ślub: 30 kwietnia 2011
Kontakt z panem Piotrem przebiegał bez zakłóceń, nasze sugestie co do ostatecznego wyglądu filmu zostały wzięte pod uwagę. Pan Piotr wykonał swoją usługę profesjonalnie z czego jesteśmy zadowoleni.

Para młoda: Łukasz i Asia

Ślub: 25 września 2010
Zamówiliśmy u Pana Piotra dwie usługi – videofilm i sesję zdjęciową , z obu jesteśmy bardzo zadowoleni. Film ciekawie zmontowany , zdjęcia wysokiej jakości. Dodatkowym atutem jest fakt, że Pan Piotr jest bardzo sympatyczny, konkretny i chętnie służy radą a nie narzuca swoich wizji. Polecamy . Asia i Łukasz

Para młoda: Ilona Matuszewska Jarosław Mencfel

Ślub: 28 sierpnia 2011
Rewelacja!!! Serdecznie polecam Pana Piotra- zrobił nam piękne zdjęcia, profesjonalnie zmontował film, do tego bardzo miły kontakt. SUPER Jeszcze raz dziękujemy

Panna młoda: Magdalena Bajer

Ślub: 31 lipca 2011
Z całego serca polecamy wszystkim Pana Piotra !! Ze zlecenia wywiązał sie wspaniale, bardzo szybko otrzymaliśmy gotowy film, który będzie dla nas najlepszą pamiatką tego wyjątkowego dnia. Kamerzysta był bardzo sympatyczny i profesjonalny, a sam film jest świetnej jakości i zawiera w sobie wszystko czego byśmy mogli sobie życzyć. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Piotrowi i gorąco polecamy!!

Wykonanie: Zaścianek © Solutions 1991-2018